Dodane przez moderator on April 02, 2015

Polski bramkarz jeszcze jakiś czas temu przeżywał trudny okres. Długo pozostawał bez klubu, trenował z amatorami i nie miał żadnych szans na regularne występy. Ostatnio wychodzi jednak na prostą.

Tomasz Kuszczak zaczął występować Wolverhamptonie, w którego barwach radzi sobie naprawdę dobrze. Polak jest chwalony przez lokalne media, które piszą o odrodzeniu byłego piłkarza Czerwonych Diabłów. W drużynie Wilków doświadczony golkiper jest bardzo chwalony i darzony olbrzymim szacunkiem. Podobnie było jednak w Brighton, gdzie nie zdecydowano się na przedłużenie z nim kontraktu, więc Polak zachowuje ostrożność co do swojej przyszłości.

- Nie podejmuję żadnych decyzji, choć przyznam, że zastanawiam się jaki będzie kolejny krok. Doświadczenie nauczyło mnie, żeby nie być zbyt ufnym - mówił reprezentant Polski, ale wtedy nie znał jeszcze jednej informacji.

Według informacji Guardiana Kuszczakiem zainteresowany jest jeden z klubów Premier League. Mowa tu o znajdującym się aktualnie w strefie spadkowej Burnley. Władze The Clarets kontaktowały się już z włodarzami Wolverhampton w sprawie zdobycia wstępnych informacji na temat sprowadzenia 33-latka.

Co ciekawe pierwszym bramkarzem bordowo-niebieskich w tym sezonie jest Thom Heaton, który miał okazję występować wraz z nim w Manchesterze United. Patrząc na klasę obu golkiperów Polak jest na wyższym poziomie, a przecież występuje o klasę niżej. Teraz może się to zmienić...

 

Źródło: futbol.pl

Kategorie: